BANA NEDEN KREDİ ÇIKMIYOR?

0212 923 25 27 - 0542 212 95 89 info@krediciburda.com

Tüketiciler açısından bakıldığında kredi başvurusunun reddedilmesi pek çok soru işaretini beraberinde getirir. Yaptığınız başvuru reddedilirse, başka bir bankadan kredi alabilir misiniz? Daha da önemlisi, başvurunuzun reddedilmemesi için nasıl hareket etmeniz gerekir?

Bazen eksik ya da yanlış bilgi nedeniyle onaylanabilecek bir kredi olumsuz sonuçlanabiliyor. Bazen de süreç tam anlaşılamadığından reddedilmek şaşkınlık ya da kızgınlık yaratıyor.Oysa bankaların kredi onay sürecinde nasıl düşündüklerini bilmek ve anlamak, bankadan kredi alabilmenin ilk aşamasını oluşturuyor.

Tüm bankaların kredi politikaları birbirinden farklıdır. İstemediğiniz zamanlarda telefonunuza kredi onayı gelirken, en zor zamanınızda olumlu netice alamazsınız.Zamansal ve bankanın politikası kredi süreçlerini bu sebeple oldukça etkiler.

Çalışanlar için en uygun kredi çekecekleri banka, maaşının yatırıldığı banka şubesidir. Tabi buradaki geçmiş dönem kredi siciliniz önemli rol oynamakta.Daha önceden kırmızı kalem olarak tabir edilen yasal takibe düştüyseniz çokta şansınızı zorlamayın. Yasal takip yaşamadığınız bankalar ilk başvuracağınız yer olmalı.

Diğer konuda KKB (kredi kayıt bürosu) puanınızın yüksek olmasına rağmen 1 ay içinde çokça bankaya başvuru yapmanız. Bu durumda puanınız ne kadar iyi olursa olsun başvuru sayınız 4 ün üstündeyse maalesef olumlu dönüş alamazsınız.

Emekliler için durum biraz daha değişik ,

Çalışanlara nazaran emekliler için bankalar daha esnek davranabilir.Bunun sebebi de maaşlarının garanti yatıyor olması 🙂 İster yasal takip görmüş olsun, ister fazla başvuru olsun olumlu değerlendirilebiliyor. Tabi ki uygun bankayı bulmanız gerek.

Peki bize neden ihtiyacınız var?

Bizim buradaki görevimiz size en uygun faizli ve tutarlı krediyi fazla başvuru yapmadan nokta atışlı bankalara yönlendirmek. İşinde uzman Finansçı kadromuzla tüm banka politikaları güncel değerlendirilip, kampanyalar takip edilmektedir.

HIZLI BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

https://www.facebook.com/c.finans/

KONU HAKKINDA SORU SORUN

SIK SORULAN SORULAR


Avukatlık oldum (kırmızı kalem) kredi alabilirmiyim?
Alabilme ihtimaliniz var fakat durum değerlendirilmesi yapılabilmesi için sitemizden başvuru formu doldurup kredi uzmanlarımız sizi en kısa sürede ulaşılcaktır
Ne kadar kredi kullanabilir
Kredi kullanım ihtimaliniz sizin bankalarda durumunuza bağlı olduğundan kredi uzmanlarımız ile değerlendirmeniz gerekmektedir
Kredi başvurumu nasıl takip edebilirim
Başvuru formunu doldurduğunuzda bilgileriniz direk sistemimize düşmekte olup kredi uzmanlarımız ile başvurunuz değelendirmeye alınır.
Kullanmış olduğum kredi var yine kredi alabilirmiyim
Tabikide alabilirsiniz bunun için başvuru formunu doldurmanız yeterli olucaktıe ve kredi uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapıcaklardır
Bankalardan kredi başvurularım red ediliyor sizden kredi alabilir miyim?
Uzman kredi danışmanlarımız sizi doğru banka ve şubesine yönlendirerek kredinizin onaylanması konusunda destek sağlayacaktır
Sigortam yok kredi alabilir miyim?
Bazı kriteller mevcut bu kritellere eğer uyuyor isesiniz ssk nız olmadanda kredi alabilirniz.
Krediye ihtiyacım var fakat kefil gerekir mi?
Bazı durumlarda kefil istenebilir fakat genel olarak kredilerimiz kefilsiz onay alınmaktadır.
kredi

KREDİ BAŞVURU FORMU